FIRMAPrzedsiębiorstwo „Meble Wolski” prowadzi działalność w branży meblarskiej od 1993 r. wciąż rozwijając swoją ofertę sprzedażową oraz unowocześniając linię produkcyjną. Główny zakres działalności firmy obejmuje produkcję mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych oraz szaf wnękowych na zamówienie.

Właściciel firmy przez dwadzieścia lat swojej działalności w pełni poznał, zmieniające się wraz z modą, gusta swoich klientów w zakresie wyposażenia i aranżacji wnętrz ich mieszkań. Wielokrotnie zdarza się, iż projektuje on i wykonuje meble do domów już następnych pokoleń, ponieważ zadowoleni klienci polecają jego zakład stolarski swoim dzieciom i wnukom rozpoczynającym dorosłe życie „na swoim”. Tego typu wymiana pokoleń wśród klientów możliwa jest tylko dzięki temu, iż przedsiębiorstwo „Meble Wolski” podąża za modą i zmieniającymi się trendami w produkcji mebli.

Profesjonalna obsługa indywidualnie podchodząc do każdego klienta, stara się w pełni sprostać jego oczekiwaniom, jak również służyć doradztwem w zakresie wymiarowania, doboru materiałów i rodzajów mebli.

Zakład Stolarski Meble Wolski
97-500 Radomsko, ul. Torowa 81
tel. 44 68 39 636
tel.kom. 502 051 331
tel.kom. 501 007 229